"Танець дотиків та сексуального звʼязку в інтимних стосунках. Допомога парам у подоланні негативного сексуального циклу".

Час проведення:  30.11 – 01.12, 16:00-19:00

Формат курсу: онлайн

Посилання для реєстрації: https://forms.gle

Опис:

Проблеми у сексуальній близькості можуть спричинити особливо болісний стрес у партнерів. У багатьох пар сексуальні труднощі починаються в результаті непорозумінь у стосунках і зникають, коли відновлюється близькість. Однак, для деяких пар сексуальність і сексуальні проблеми або є центральними під час конфліктів, або залишаються, незважаючи на загальне покращення стосунків. В такому випадку ці проблеми  потрібно вирішувати більш систематично та сфокусовано.

Під час семінару ми дослідимо, як терапевти можуть допомогти парам дослідити ригідні негативні моделі, які виникають між ними як в емоційній, так і в сексуальній сферах, а також шукатимемо шлях до м’якших, більш прямих і вразливих розмов про їхні інтимні стосунки.

 Мета навчання:

1. Учасники зможуть структурувати знання про сексуальність і привʼязаність

2. Учасники опанують методи роботи з емоційними та сексуальними циклами

3. Учасники практикуватимуть рухи Танго із акцентованим сексуальним циклом

4. Учасники дізнаються, як зміцнити сексуальний зв’язок на другій стадії EFT

Семінар  буде із синхронним перекладом українською мовою. 

Ведуча

Ненсі Кнудсен, LMFT, сімейний та парний терапевт у приватній практиці що знаходиться в Нортгемптоні, штат Массачусетс. Ненсі має 35-річний досвід роботи. Протягом багатьох років вона використовувала підхід орієнтований на сімейні системи для роботи із індивідуальними клієнтами, з парами та сім’ями, які мали широке коло запитів. Протягом останніх 10 років основним клінічним методом Ненсі є Емоційно Фокусована Терапія. Вона стала сертифікованим EFT терапевтом у 2011 році, потім сертифікованим супервайзером EFT у 2014 році та два роки працювала заступником директора EFT Спільноти Нової Англії. Ненсі провела низку семінарів з EFT для професіоналів. Сферами її професійних інтересів були такі підходи та теми як структурні сімейні системи, теорія сімейних систем Боуена, травма та EMDR.

Для подальшого знайомства з Ненсі, запрошуємо вас відвідати веб-сайт, перейшовши за посиланням: https://coupleandfamilyinstitute.com