Семінар: “Модель Зцілення Ран Прив’язаності”

Час проведення:  29-30 листопада , 17:00-21:00 за київським часом


Формат курсу: онлайн.


Посилання для реєстрації: https://forms.gle/

Ведуча

Лоррі Л. Брубахер є засновником та директором Каролінського центру ЕФТ, сертифікований тренером та супервізором в ЕФТ (ICEEFT), викладачем Університету Північної Кароліни, Грінсборо. Її практика поширюється на роботу з індивідуальними клієнтами, парами та сім’ями ще з 1989 року. Вона викладає на міжнародному рівні та публікується на різні теми ЕФТ та ЕФІТ, особливо на тему Моделі Зцілення Ран Прив’язаності в ЕФТ.

Вона є співрозробником першої інтерактивної навчальної програми на тему МЗРП в ЕФТ (www.attachmentinjuryrepair.com) і підготувала багато навчальних відео з ЕФТ (https://steppingintoeft.com/). Її книгу «Крок у емоційно-сфокусовану парну терапію: ключові інгредієнти змін» (Routledge, 2018) та навчальні відео були перекладені більш ніж 10 мовами.

307831193_778954149960927_2491858683126226040_n

Порушена довіра – одна з найпоширеніших причин, чому клієнти звертаються на консультації щодо відносин. Вона може бути результатом повторюваного негативного патерну взаємодії, коли довіра повільно руйнується, або одного конкретного руйнівного моменту, який миттєво її зруйнував.

На семінарі Лорі запропонує Модель Зцілення Ран Прив’язаності. Це емпірично підтверджена модель EFT для відновлення порушеної довіри в інтимних стосунках. Цей процес виходить за межі прощення, і має на меті створити безпеку для того, щоб знову довірити своє життя в руки партнера – щоб по-справжньому відновити зв’язок, який було розірвано зрадою в момент нагальної потреби. Така ж модель відновлення порушеної довіри застосовується в індивідуальному форматі ЕФТ і може використовуватися в ситуаціях, коли той, хто вчинив травму, недоступний для участі в процесі загоєння (Brubacher, 2018).

Про семінар:

Якщо ви коли-небудь замислювалися, як працювати з клієнтами, які звертаються на терапію, коли виявляють зраду, або не знаєте, що робити з клієнтами, які відмовляються обговорювати стару травму, тому що це занадто боляче і може зруйнувати останні нитки надії , це семінар для вас!

Після семінару учасники зможуть:

1. Сприяти збільшенню глибини переживань (вразливості) та чуйності між партнерами.

2. Допомагати партнерам процесуалізувати гнів, смуток, сором і страхи, пов’язані з раною прив’язаності.

3. Сприяти емоційно залученим вибаченням – зі співпереживанням болю та вираженням співчуття до болю партнера.

4. Допомагати партнеру, який заподіяв поранення, відчути біль іншого, розуміти, що таким чином відбувається зцілення обидвох сторін, а не має на меті присоромити його.

5. Формувати вразливу відкритість для заспокоєння та турботи (Рух Танго 3) та процесуалізувати інсценування (Рух Танго 4). Відповідь та прийняття відповіді партнера перетворює розірваний зв’язок на безпечний і захищений.

Семінар буде із синхронним перекладом українською мовою.