Семінар: “Зустріч з драконом: ТРАВМА ТА ЕФІТ”

Про воркшоп:

"Зустріч з драконом: травма та ЕФІТ"

Час проведення:  24-25 жовтня , 09:00-16:40 за київським часом


Формат курсу: онлайн.


Посилання для реєстрації: https://forms.gle

Дорогі колеги!

Робота з травмою в ЕФТ є ключовою через ті жахіття, які ми переживаємо. Тому ми шукали тренера, який би міг структуровано і зрозуміло навчити нас працювати з травмою. І ми знайшли Сімону. На нещодавній зустрічі з Сімоною, в рамках супервізій з закордонними тренерами, ми всі побачили і були вражені як структуровано і просто вона викладає матеріал.

УАЕФТ компенсує витрати на гонорар тренера і синхронний переклад. Тому семінар для ЕФТ терапевтів БЕЗКОШТОВНИЙ.

Ведуча

Сімона Херб є ліцензованим системним та сімейним терапевтом, сертифікованим тренером з емоційно-фокусованої терапії (з 2017 року), родом із Ясси, Румунія. Вона є засновницею та директором центру Псіріс (Psiris), який є “домівкою” для ЕФТ в Румунії. Разом з тим, Сімона завершила свої докторські дослідження на теми прощення, ЕФТ та рівня задоволення в парі. 

З 2014 року вона керувала процесом розвитку спільноти ЕФТ по всій території Румунії. Завдяки наполегливій праці Сімони та її співпраці з італійськими та польськими колегами, на сьогоднішній день понад 1000 терапевтів в різних локаціях Румунії мають можливість проходити навчання в ЕФТ. 

Минулий рік створив можливості для Сімони вийти за межі румунських кордонів, викладаючи ЕФТ в Угорщині, Єгипті, Туреччині, і список продовжує розширюватися. Крім стандартних тренінгів для сертифікації на ЕФТ-терапевта, Сімона проводить також семінари “Hold me tight” для пар, та майстер-класи (“Екстравагантні емоції”, “ЕФТ та сімейна терапія” тощо). 

На семінарі

1. Учасники матимуть нагоду подивитися на поняття травми скрізь лінзу прив’язаності.

2. Зрозуміти особливості патернів емоційної регуляції в людей, які пережили травмуючу подію.

3. Познайомитися з підходом емоційно-фокусованої індивідуальної терапії в роботі з нею. 

Семінар  буде із синхронним перекладом українською мовою. 

Для подальшого знайомства з Сімоною, запрошуємо вас відвідати її веб-сайт, перейшовши за посиланням: www.eftromania.ro