Дорогі колеги!

Робота з травмою в ЕФТ є ключовою через ті жахіття, які ми переживаємо. Тому ми шукали тренера, який би міг структуровано і зрозуміло навчити нас працювати з травмою. І ми знайшли Сімону. На нещодавній зустрічі з Сімоною, в рамках супервізій з закордонними тренерами, ми всі побачили і були вражені як структуровано і просто вона викладає матеріал.

УАЕФТ компенсує витрати на гонорар тренера і синхронний переклад. Тому семінар для ЕФТ терапевтів БЕЗКОШТОВНИЙ.

На даному воркшопі учасники матимуть нагоду подивитися на поняття травми скрізь лінзу прив’язаності, зрозуміти особливості патернів емоційної регуляції в людей, які пережили травмуючу подію, та познайомитися з підходом Емоційно-Фокусованої Індивідуальної Терапії в роботі з нею.

Сімона є ліцензованим Системним та Сімейним терапевтом, сертифікованим тренером з емоційно-фокусованої терапії (з 2017 року), родом із Ясси, Румунія. Вона є засновницею та директором центру Псіріс (Psiris), який є “домівкою” для ЕФТ в Румунії. Разом з тим, Сімона завершила свої докторські дослідження на теми прощення, ЕФТ та рівня задоволення в парі. З 2014 року вона керувала процесом розвитку спільноти ЕФТ по всій території Румунії. Завдяки наполегливій праці Сімони та її співпраці з італійськими та польськими колегами, на сьогоднішній день понад 1000 терапевтів в різних локаціях Румунії мають можливість проходити навчання в ЕФТ. Минулий рік створив можливості для Сімони вийти за межі румунських кордонів, викладаючи ЕФТ в Угорщині, Єгипті, Туреччині, і список продовжує розширюватися. Крім стандартних тренінгів для сертифікації на ЕФТ-терапевта, Сімона проводить також семінари “Hold me tight” для пар, та майстер-класи (“Екстравагантні емоції”, “ЕФТ та сімейна терапія” тощо).

Для подальшого знайомства з Сімоною, запрошуємо вас відвідати її веб-сайт, перейшовши за посиланням: www.eftromania.ro

Семінар  буде із синхронним перекладом українською мовою. 

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/BQVyJm6yyLRSLFn69

З повагою, ваші

Інна Гарбуз, голова УФЕФТ
Сиротяк Оксана, освітній комітет УАЕФТ