Безкоштовний вебінар про метод ЕФТ для пар

Час проведення:  25 грудня, 10:00-12:00 за київським часом
Формат курсу: онлайн.
Посилання для реєстрації: https://forms.gle або за телефоном: +38 097 183 58 52

Шановні колеги-психотерапевти!

Відбудеться безкоштовний вебінар про метод емоційно-фокусованої терапії пар (ЕФТ).

ЕФТ – науково обґрунтований, ефективний метод у роботі з стосунками у парі! 70 -75% пар виходять із кризи у відносинах, 90% покращують відносини. Це спосіб, який створює емоцaійну близькість, відкритість у відносинах.

Засновник методу, Сью Джонсон, через теорію прив’язаності, через терапевтичні техніки створила метод, який буквально занурює в атмосферу дбайливості, прийняття, чуйності. Це метод, який закохуються і клієнти, і психотерапевти. ЕФТ дозволяє зрозуміти, що керує конфліктами в парі, і як із них вийти. На терапевтичній сесії ми створюємо таку розмову з парою, що призводить до абсолютно нового емоційного досвіду.

Сью Джонсон говорить, що емоції – це музика до танцю відносин. Ми міняємо музику та змінюється танець. Навчання в ЕФТ передбачає міжнародну сертифікацію!

Вебінар проводить Інна Гарбуз – сертифікований ЕФТ терапевт, кандидат у супервізори ICEEFT.

more insights

Прив’язаність та її типи. Частина 2

Типи прив’язаності – це різні стилі, моделі, способи, у які партнери взаємодіють один з одним. Такі моделі формуються у дитинстві із досвіду взаємодії з батьками чи іншими значущими дорослими, а потім, відтворюються у дорослому віці у стосунках з партнерами та власними дітьми.

Read more >