Чому саме ЕФТ?

По-перше, цей метод дійсно працює. І працює так, що ви будете розуміти і що відбувається із клієнтом і з вами і що є рушійною силою змін в терапевтичному процесі.

По-друге, у цього методу чітка емпірична основа та теоретичне підґрунтя (теорія прив‘язаності). Його визначена структура – 7 кроків дозволяють орієнтуватися в процесі терапії і при цьому залишатися креативними.

По-третє, цей метод не пропонує вам бути тим ким ви не є. Більша свобода у розумінні власних емоцій, їх вираження є важливими в опануванні ЕФТ. Це змінює не лише професійну діяльність, але побічним ефектом є покращення якості власного життя терапевта.

І, нарешті, не залишитесь одні. Вас не засудять на шляху становлення, бо цінністю ЕФТ- спільноти є зв‘язок. Ми проповідуємо те що сповідуємо, а тому ви матимете величезний ресурс із підтримки колег, якісних супервізій, аудіо та відеоматеріалів. В ЕФТ ми знаємо що робота терапевта вимагає ресурсу співмірного з ресурсом надолюдей, тому ми дбаємо про вас. Ми будемо вашою надійною гаванню.